Könner & Söhnen Генератор бензиновий інверторний KS 3100i S, 230В, 3.1кВт, ручний тартер, 21.5кг
- Немає в наявності
- Код: KS3100IS
35 999 ₴
Альтернатор з мідною обмоткою і потужний двигун K&S гарантують безаварійне і тривале використання та відповідають всім європейським стандартам якості. Наявність LED-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора і своєчасно проводити його технічне обслуговування. Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі EURO V. Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
Зручне розташування усіх функцій: багатофункційний LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий стан, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз’єм для паралельного підключення генераторів, два USB-виходи (5B/1A, 5B/2.1A), розетка 230В та клема заземлення.
Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.У генераторах інверторного типу Konner & Sohnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки. Можливість паралельного підключення двох генераторів для збільшення загальної вихідної потужності та можливості використання більш потужних приладів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.9 кг |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 2 г 42 хв |
| Габарити | 480х290х430 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Генератор | інверторного типу |
| Захист | Захист від низького рівня мастила |
| Клас захисту | IP 23M |
| Макс. потужність | 3.1 кВА |
| Номінальна постійна напруга | 230 В |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Обсяг | 0.0759 м3 |
| Пристрій | генератор |
| Розетки | 1 шт |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Тип генератора | бензиновий |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Паливо | Бензин |
| Тривала потужність | 2.8 кВт |
| Функції | Вольтметр |
| Частота току | 50 Гц |
- Ціна: 35 999 ₴












