У хлібниці ARDESTO Gemini вироби залишаться свіжими надовго, адже вона запобігає висиханню та захищає від вологи. Виріб має класичну конструкцію з пластику з дерев’яною основою та елементами з нержавіючої стала, тож вона вдало пасуватиме чи не на будь-якій кухні. Розмір хлібниці 39 × 27 × 15 см. Доглядати за виробом нескладно, проте не рекомендовано мити в посудомийній машині.
- Матеріал дерево, пластик, нержавіюча сталь
- Розмір 39 × 27 × 15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Хлібниця |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.19 кг |
| Використання в посудомийній машині | Немає |
| Висота | 170 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 290 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Обсяг | 0.0192 м3 |
| Розміри | 39 х 27 х 15 см |
| Термін придатності | необмежений, не потребує особливих умов для зберігання |
| Упаковка | кольорова коробка |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319 ₴












