Телевізор Samsung UE50DU8500UXUA - це не просто телевізор, це вікно у світ захоплюючих кольорів і реалістичних зображень! З діагоналлю в 50 дюймів, він перетворює вашу вітальню на власний кінотеатр. Технологія Dynamic Crystal Color відкриває перед вами всю палітру кольорів, надаючи кожному відтінку глибину і реалізм. Ви будете вражені, як живо і насичено виглядають кольори на цьому екрані!
Технологія Dynamic Crystal Color
Пориньте в мільярд відтінків кольорів. Завдяки передовій люмінесцентній технології ви зможете насолодитися переглядом зображень у форматі UHD на абсолютно новому рівні. Технологія Dynamic Crystal Color гарантує передачу реалістичних варіацій кольорів, що дозволяє вам побачити найтонші деталі кожного відтінку.
Технологія Dynamic Crystal Color
Пориньте в мільярд відтінків кольорів. Завдяки передовій люмінесцентній технології ви зможете насолодитися переглядом зображень у форматі UHD на абсолютно новому рівні. Технологія Dynamic Crystal Color гарантує передачу реалістичних варіацій кольорів, що дозволяє вам побачити найтонші деталі кожного відтінку.
Масштабування 4К
Дивіться улюблений контент у 4K. Потужне масштабування зображення до роздільної здатності 4K гарантує вам можливість перегляду улюбленого контенту з роздільною здатністю 4K.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| CI-модуль | Да |
| Smart платформа | Tizen |
| SmartTV | Да |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Вага без підставки | 11.5 кг |
| Вага з підставкою | 12,1 кг |
| Вага | 15.00 кг |
| Входи | USB |
| Висота | 760 мм |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1119.1 x 645 x 25.7 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1119.1 x 709.8 x 199.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний процесор | Crystal Processor 4K |
| Довжина | 1240 мм |
| Дротове підключення | Ethernet |
| Клас енергоефективності | A |
| Кількість HDMI | 3 шт |
| Кількість USB | 2 шт |
| Призначення | споживчий |
| Настінне кріплення VESA | 200х200 |
| Обсяг | 0.1225 м3 |
| Особливості | HDR |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Підставка під телевізор (ШxГ) | 782.2 x 199.1 мм |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка хмарних сервісів | Да |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube |
| Роздільна здатність екрана | Ultra HD (3840x2160) |
| Розмір діагоналі | 50 " |
| Система динаміків | 2 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 |
| Кут огляду по горизонталі | 178 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) |
| Частота розгортки, Гц | 50 |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 999 ₴









