Переносні лещата, Верстак Ryobi RSTSJ150 призначений для фіксації заготовок із зусиллям до 1000 Ньютонів.
Тиски добре підходять для підтримки чи утримання заготовок, деталей автомобіля, велосипеда, пиломатеріалів, листів фанери, труб тощо. Виготовлений із міцних сталевих сплавів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.65 кг |
| Висота | 360 мм |
| Відстань між щелепами | 0-950 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 850 мм |
| Зусилля натискання щелепи (губок) | 10 000 Н (1000 кг) |
| Конструкція | складаний |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Обсяг | 0.1102 м3 |
| Розміри | 1070х980х895 мм у розкладеному вигляді |
| Розміри у складеному вигляді | 815х302х345 мм |
| Складана конструкція | Да |
| Тип | вербат |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴



