100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам.
Технологія Quantum Dot перетворює світло на приголомшливі кольори, які зберігаються на будь-якому рівні яскравості, щоб отримати найкраще зображення.
Технологія Quantum HDR
Насолоджуйтесь кожним зображенням з яскравими деталями. Динамічне відображення тонів HDR10+ створює глибші відтінки чорного та яскраві зображення, що сяють.
Дизайн Airslim
Приголомшливо тонкий дизайн телевізора буде гармонійно виглядати на стіні, як ніколи до цього.
Smart Hub
Оптимізуйте підбір та пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук та більше часу на фільми, ігри та шоу, які вам подобаються.
Розслабтеся і дозвольте SmartThings легко підключатися, контролювати всі ваші розумні пристрої та керувати ними, щоб інтуїтивно керувати вашим будинком через вбудований хаб.
Процесор Quantum Processor Lite 4K
Потужний процесор, який оптимізує звук відповідно до умов перегляду. Підвищення якості до 4K гарантує роздільну здатність 4K для улюбленого контенту.
Технологія подвійного підсвічування Dual LED
Інноваційна технологія підсвічування забезпечує більш яскравий контраст шляхом оптимізації колірного тону підсвічування відповідно до типу контенту, що переглядається.
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Об'ємний 3D-звук з віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в подію.
Технологія Q-Symphony
Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без придушення динаміків телевізора для більш гармонійного звучання.
Поліпшена плавність рухів з Motion Xcelerator
Відчуйте чітке зображення та продуктивність Motion Xcelerator, який автоматично оцінює та компенсує кадри джерела вмісту.
NFT - Всесвіт
У ваш телевізор інтегрована перша у світі платформа агрегації NFT. Шукайте та купуйте з легкістю, насолоджуючись якісним переглядом вдома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип телевізора | Qled |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| CI-модуль | Да |
| Smart платформа | Tizen |
| SmartTV | Да |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Вага без підставки | 41.5 кг |
| Вага з підставкою | 42.5 кг |
| Вага | 56.00 кг |
| Входи | USB /(тип-А) |
| Висота | 1240 мм |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1900.9 x 1085.7 x 26.9 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1900.9 x 1123.3 x 345.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний процесор | Quantum Processor Lite 4K |
| Довжина | 2070 мм |
| Дротове підключення | Ethernet |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кількість HDMI | 3 шт |
| Кількість USB | 2 шт |
| Призначення | споживчий |
| Настінне кріплення VESA | 600х400 |
| Обсяг | 0.5647 м3 |
| Особливості | Supreme UHD Dimming |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Підставка під телевізор (ШxГ) | 1418.9 x 345.1 мм |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка хмарних сервісів | Да |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube |
| Роздільна здатність екрана | Ultra HD (3840x2160) |
| Розмір діагоналі | 85 " |
| Система динаміків | 2 |
| Тип матриці | QLED |
| Кут огляду по вертикалі | 178 |
| Кут огляду по горизонталі | 178 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) |
| Частота розгортки, Гц | 50 |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 79 999 ₴







