Sencor Мультимейкер, 900Вт, комплект-4 пластини, алюміній, корпус-нержав.сталь, пластик, чорно-золотий
- Немає в наявності
- Код: SSM9976GD
2 399 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Готуйте сендвічі, смажте м'ясо або випікайте вафлі: 4 змінних дека 285 x 152 мм (сендвіч трикутної форми, паніні, 2 дуже глибоких для вафель і сендвічів квадратної форми).
- Поверхні для випічки, що легко очищаються.
- Антипригарна обробка поверхонь для випічки.
- Нагрівання ізольовані ручка і корпус.
- Індикатор живлення - червоний індикатор.
- Індикатор готовності до випікання - зелений індикатор.
- Можливість зберігання у вертикальному положенні.
- Запобіжний термозапобіжник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор приготування | Да |
| Вага | 4.08 кг |
| Висота | 360 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 320 мм |
| Змінні пластини | сендвіч-пластини |
| Кількість відділень | 2 шт |
| Матеріал пластин | алюміній |
| Потужність | 900 Вт |
| Обсяг | 0.0184 м3 |
| Особливості | можливість вертикального зберігання |
| Покриття пластин | антипригарне |
| Розміри (ВхШхГ) | 29,5 × 26 × 11 см |
| Тип | Сендвічниця |
| Колір | чорно-золотий |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴












