Сендвічниця Tefal Snack XL - це підсмажені вишукані закуски з начинкою прямо на вашій кухні! Її дуже великі та дуже глибокі пластини перетворять всі ваші улюблені інгредієнти в готові ситні бутерброди зі смачною начинкою. Більш того, ці пластини можна миттєво замінити, на пластини для вафель, що входять в комплект, щоб отримати дуже глибокі вафлі, які вміщають багато начинки.
Надзвичайно смачні гарячі бутерброди
Насолоджуйтесь вишуканими бутербродами, наповненими усіма вашими улюбленими інгредієнтами, завдяки надзвичайно великим пластинам, які ширші та глибші, ніж класичні.
Надзвичайно смачні гарячі бутерброди
Насолоджуйтесь вишуканими бутербродами, наповненими усіма вашими улюбленими інгредієнтами, завдяки надзвичайно великим пластинам, які ширші та глибші, ніж класичні.
Хліб усіх розмірів
Ідеально підходить для всіх розмірів і сортів хліба, забезпечуючи різноманітні апетитні результати.
Знімні пластини
У комплект входять дві глибокі знімні пластини: одна для бутербродів, а інша для вафель - ідеально підходить для різноманітних смачних начинок.
Можна мити в посудомийній машині
Пластини, які можна мити в посудомийній машині, забезпечують швидке та легке очищення.
Потужна
Потужність 850 Вт забезпечує надзвичайні результати.
Вертикальне зберігання
Для більшої зручності Snack XL можна зберігати вертикально, щоб заощадити місце, коли ви її не використовуєте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор приготування | Да |
| Вага | 3.72 кг |
| Висота | 170 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Довжина | 330 мм |
| Кількість відділень | 2 шт |
| Потужність | 850 Вт |
| Обсяг | 0.0185 м3 |
| Особливості | можливість вертикального зберігання |
| Покриття пластин | антипригарне |
| Розміри (ВхШхГ) | 9.8 x 27.6 x 23.8 см |
| Тип | Сендвічниця |
| Колір | біло-чорний |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴











