КІЛЬКА РЕЖИМІВ РОБОТИ
Можна встановлювати певне нагрівання води до 70, 80, 90 або 98 градусів, що дає змогу підібрати оптимальну температуру для заварювання чорного, зеленого, білого чаю або приготування кави. Якщо потрібен окріп або необхідно підігріти остиглу воду, можна скористатися функцією повторного закипання.
ЗРУЧНЕ ПОДАВАННЯ ВОДИ
Особливість використання термопота полягає в тому, що гаряча вода подається за допомогою невеликого вбудованого насоса. Користувачеві необхідно підставити чашку та натиснути кнопку. Це зручно, швидко й безпечно. Імовірність отримання опіку виключається в принципі.
ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ
Індикатори на панелі керування сигналізують про обрану температуру нагрівання та ввімкнений таймер. Є окрема клавіша для встановлення режиму "кава". Подавання води запускається натисканням найбільшої кнопки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.00 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 70°С /80°С / 90°С / 98°С |
| Висота | 350 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 32,4 х 21,7 х 28,7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Так |
| Довжина | 300 мм |
| Захист | захист від перегрівання |
| Індикатор рівня води | Да |
| Кришка | знімна |
| Потужність | 700 Вт |
| Обсяг | 4 л |
| Особливості | терморегулятор /(70°С /80°С / 90°С / 98°С) |
| Тип | Термопот |
| Тип нагрівального елемента | прихований дисковий /(з покриттям з нержавіючої сталі) |
| Колір | Білий |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 4 599 ₴






