Archer C1200 працює одночасно на 2,4 ГГц і 5 ГГц, забезпечуючи чудову якість бездротового з'єднання. Одночасна підтримка двох діапазонів забезпечує вибір між двома високошвидкісними каналами відповідно до ваших потреб. Такі прості операції як читання електронної пошти або перегляд веб-сторінок, можуть виконуватися на частоті 2,4 ГГц, в той час, як більш ресурсомісткі завдання, наприклад, онлайн-ігри або перегляд потокового відео в форматі HD, можуть виконуватися на частоті 5 ГГц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6935364096052 |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) | 24 |
| Код виробника | Archer C1200 |
| Кількість LAN портів | 4 |
| Кількість антен | 3 |
| Країна виробництва | China |
| Мoдель | Archer C1200 |
| Моніторинг та конфігурування | Вбудований FTP-сервер |
| Порти USB | USB 2.0 x 1 |
| Пропускна здатність WiFi | 300+867 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм | 225 x 148 x 33 |
| Стандарти | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac Wi-Fi 5,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товару | Wi-Fi роутер |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функційність | Beamforming |
| Функції маршрутизатора | DHCP-сервер,Брандмауер (Firewall),Демілітаризована зона (DMZ),Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 10 Мбіт/с,100 Мбіт/с,1000 Мбіт/с |
| Шифрування | WPA,WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴





