Основні переваги пристрою:
- Швидкість бездротового передавання даних до 300 Мбіт/с — ідеальний варіант для базових і ресурсомістких завдань;
- Підтримка функції батьківського контролю;
- Підтримка IGMP Proxy, режиму «міст» і 802.1Q TAG VLAN для послуги IPTV без затримок;
- Підтримка IPv6
- Гостьова мережа забезпечує окремий доступ для гостей у вашій Wi-Fi мережі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6935364086411 |
| WAN порт | Fast Ethernet |
| Блок живлення | 9В |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) | 24 |
| Код виробника | TL-WR850N |
| Кількість LAN портів | 4 |
| Кількість антен | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Мoдель | TL-WR850N |
| Пропускна здатність WiFi | 300 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм | 182 x 128 x 35 |
| Стандарти | IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товару | Wi-Fi роутер |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функційність | Підтримка Multiple SSID,Режим моста |
| Функції маршрутизатора | DHCP-сервер,NAT,Брандмауер (Firewall),Демілітаризована зона (DMZ),Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Single-Band (2.4GHz) |
| Швидкість портів LAN | 10 Мбіт/с,100 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴





