Новий, високоякісний компактний фен Esperanza легкий і зручний у використанні - ідеально підійде як вдома, так і в поїздках. Велика потужність і два рівня вентиляції забезпечують швидке і ефективне висушування волосся. Вузький концентратор забезпечує інтенсивний повітряний потік, який значно полегшує правильне моделювання зачіски. Фен безпечний для волосся! Залежно від типу вашого волосся - тонких або густих, схильних до висихання або навпаки - за допомогою кнопки ви можете регулювати інтенсивність повітряного потоку відповідно до ваших потреб.
Пристрій дуже компактний, займає мало місця - його легко укладати в сумочці, яка відмінно підходить для ділових поїздок, відпусток. Крім того, фен оснащений петлею, що дозволяє повісити його, наприклад на гачок у ванній кімнаті - так, щоб він завжди був під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 590129993158 |
| Гарантія (міс) | 12 |
| Код виробника | EBH005K |
| Країна виробництва | China |
| Кількість температурних режимів фена | 3 |
| Кількість швидкостей повітряного потоку фену | 2 |
| Мoдель | EBH005K Hair Dryer |
| Потужність | Більше 2000 Вт |
| Подача холодного повітря | Є |
| Ручка складна | Немає |
| УКТЗЕД | 8516310090 |
| Функція іонізації | Є |
- Ціна: 799 ₴





