Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard Enterprise |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 12В |
| Вага, грам | 635 |
| Вологість | 5 ~ 93% |
| Код виробника | R2X11A |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Мoдель | R2X11A |
| Порти USB | Немає |
| Пропускна здатність WiFi | 300+867 Мбіт/с |
| Режими роботи | точка доступу |
| Розміри пристрою, мм | 190х160х70 |
| Стандарти | IEEE 802.3af,IEEE 802.11ax |
| Температура, °C | -40 ~ +50 |
| Тип товару | Точка доступу Wi-Fi |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функційність | Живлення по Ethernet (PoE),Підтримка MU-MIMO |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 10 Мбіт/с,1000 Мбіт/с,100 Мбіт/с |
| Шифрування | WPA3,WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 501 ₴





