EC220-G5
AC1200 Двохдіапазонний бездротовий гігабітний маршрутизатор
AC1200 Двохдіапазонний бездротовий гігабітний маршрутизатор
- Оновлення до Wi-Fi 5-го покоління, 300 Мбіт / с на 2,4 ГГц + 867 Мбіт / с в двох діапазонах 5 ГГц.
- Просте віддалене управління, протокол TR-069 дозволяє оператору віддалено настроювати пристрої кінцевих користувачів і керувати ними.
- IPv6: сумісний з IPv6 (Інтернет-протокол версії 6
- IPTV: підтримує IGMP Proxy / Snooping, Bridge і Tag VLAN для оптимізації потокової передачі IPTV
- Полногігабітні порти, підтримка порту WAN 1000 Мбіт / с і чотирьох портів LAN 1000 Мбит / с для надшвидкої передачі даних
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4897098685297 |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 12В |
| Вага, грам | 300 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) | 24 |
| Код виробника | EC220-G5 |
| Кількість LAN портів | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Країна виробництва | China |
| Мoдель | EC220-G5 |
| Пропускна здатність WiFi | 300+867 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм | 230 x 144 x 37 |
| Стандарти | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac Wi-Fi 5,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товару | Wi-Fi роутер |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функційність | Підтримка Multiple SSID,Режим моста |
| Функції маршрутизатора | DHCP-сервер,NAT,Брандмауер (Firewall),Демілітаризована зона (DMZ),Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 10 Мбіт/с,100 Мбіт/с,1000 Мбіт/с |
| Шифрування | WPA,WPA2,WEP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴





