Особливості:
- Висока швидкість: до 574 Мбіт/с на 2,4 ГГц та до 2402 Мбіт/с на 5 ГГц, сукупна швидкість Wi-Fi до 2976 Мбіт/с1.
- Wi-Fi 6: більше одночасних підключень на високій швидкості.
- Omada SDN: централізоване керування всією мережею локально або через хмару з веб-інтерфейсу або програми Omada.
- Канали 160 МГц: удвічі більше даних одному канале2.
- Безшовний роумінг: відео і голосовий зв'язок залишаться на висоті навіть при переміщенні користувачів3.
- Omada Mesh: бездротовий зв'язок між точками доступу на великій відстані для зручного розміщення3.
- Підтримка PoE+: підтримка PoE (802.3at) для зручного розгортання та встановлення, а також можливість живлення від розетки (адаптер докуповується окремо).
- Тонкий корпус: 160×33,6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4897098685235 |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 12В |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Код виробника | EAP653 |
| Країна виробництва | China |
| Мoдель | EAP653 |
| Моніторинг та конфігурування | Підтримка SNMP |
| Пропускна здатність WiFi | 574+2402 Мбіт/с |
| Режими роботи | точка доступу |
| Розміри пристрою, мм | 160 x 160 x 33,6 |
| Стандарти | Gigabit Ethernet |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товару | Маршрутизатор |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функційність | 802.11ac Wave 2,Beamforming,OFDMA,Підтримка MU-MIMO,Підтримка Multiple SSID |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Шифрування | WPA,WPA2,WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴





