MIKROTIK RBD52G-5HacD2HnD-TC - це дводіапазонний Wi-Fi роутер, який працює одночасно у частотних діапазонах 2.4 GHz та 5 GHz. П'ять 10/100/1000 портів Ethernet забезпечують гігабітне з'єднання для ваших дротових пристроїв, вбудований USB порт використовується для підключення зовнішнього накопичувача або 4G/LTE модему. Пристрій підтримує прискорення апаратного IPsec.
MIKROTIK RBD52G-5HacD2HnD-TC - це універсальний бездротовий пристрій. Всеспрямовані антени забезпечують безперебійне покриття у будь-якому місці, а висока потужність передавача забезпечить гарне з'єднання для мобільних пристроїв у вашому будинку, офісі чи громадському місці.
Універсальний корпус дозволяє розміщувати пристрій горизонтально або вертикально, а також передбачено комплект для кріплення на стіну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4752224003539 |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 16В |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) | 12 |
| Код виробника | RBD52G-5HacD2HnD-TC |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Кількість антен | 4 |
| Країна виробництва | Latvia |
| Мoдель | RBD52G-5HacD2HnD-TC |
| Моніторинг та конфігурування | Telnet,Підтримка SNMP |
| Порти USB | USB 2.0 x 1 |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм | 34 x 119 x 98 |
| Стандарти | IEEE 802.11ac,IEEE 802.11n,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g |
| Температура, °C | -40 ~ +50 |
| Тип товару | Маршрутизатор |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функційність | Живлення по Ethernet (PoE),Підтримка Multiple SSID,Режим моста |
| Функції маршрутизатора | DHCP-сервер,NAT,Брандмауер (Firewall),Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 10 Мбіт/с,100 Мбіт/с,1000 Мбіт/с |
- Ціна: 3 578 ₴






