Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (міс) | 12 |
| Діапазон робочої напруги, В | 110 – 280 |
| Код виробника | MR-SPF6000K - II King |
| Країна виробництва | China |
| Мoдель | MR-SPF6000K - II King |
| Максимальна напруга, В | 120-430v |
| Максимальна потужність на MPPT-трекер | 500 |
| Максимальний ККД | 93 |
| Максимальний струм на МППТ трекер, А | 120 |
| Метод монтажу | настінний |
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Номінальна потужність АС, Вт | 6000 |
| Робоча температура | 0°C – 40°C |
| Робоча напруга (В) | 230 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Тип підключення | Одне фазні |
| Тип товару | Інвертор |
| Тип інвертора | Off-Grid |
| УКТЗЕД | 8504408400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴





