● Двоспектральна тепловізійна та цифрова система день/ніч;● Високочутливий тепловізионний датчик 12 мкм;● Теплова роздільна здатність 256x192;● 1x, 2x, 4x цифровий зум;● Оптична роздільна здатність 3840×2160;● Вбудований ІЧ-освітлювач;● Безпечний для очей лазерний далекомір на 1000 м;● Роздільна здатність 1920 × 1080, 0,49-дюймовий OLED-дисплей;● Цифровий магнітний компас;● Вбудований модуль GPS;● Відео/аудіозапис і знімок;● Вбудоване сховище EMMC обсягом 64 ГБ;● Точка доступу Wi-Fi;● 8 годин безперервної роботи на одному заряджанні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Підтримує |
| Wi-Fi | Підтримує |
| Вага | 890 м |
| Дисплей | 1920×1080, 0.49, OLED, 50 к/с |
| Запис Snapshot | Підтримує |
| Запис відео | Підтримує |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Локальне сховище | 64 ГБ EMC |
| Макс. роздільна здатність | 3840×2160 |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256 × 192 |
| Матриця | 1/88” CMOS |
| Особливості | далекомір 1000 м |
| Палітра | Чорний гарячий, білий гарячий, червоний гарячий, Fusion |
| Живлення | 5 VDC/2 A |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір | 221×142×71 мм |
| Відстань спостереження | 1 200 м |
| Термін роботи акумулятора | До 8 годин безперервної роботи (за 25 °C, Wi-Fi, ІЧ і LRF вимкнені) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | 35 mK (25°C, F#=1.0) |
| Тип харчування | 2х 18650 |
| Візерунки огляду (Thermal) | 7.0° × 5.3° |
| Фокусна відстань | 60 мм |
| Фокальна відстань (Thermal) | 25 мм; F1.0 |
| Цифровий масштаб | 4.5x – 18x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 700 ₴



