Автомобільна відеокамера Hikvision Hikvision AE-DC4018-D1PRO
- В наявності
- Код: 99-00023467
2 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Висока роздільна здатність до 1440P, горизонтальний широкий кут 103°, діагональний 122°;● Підтримує суперапертуру F 1.55;● Підтримує вбудований мікрофон і динамік для аудіовходу та виходу;● Зв'язок: вбудований модуль 2.4G Wi-Fi;● Підтримує зберігання на карті TF до 256G і перезапис;● Застосунок для телефона підтримує перегляд у реальному часі, відтворення запису та настроювання параметрів;● Вбудований модуль G-Sensor підтримує зв'язок відеозапису під час автомобільної аварії або сильної вібрації. Зв'язок відеозапису можна налаштувати так, щоб він не перезаписувався.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод зберігання | TF-карта 16 - 256 Гб |
| Живлення | 5 В DC, 2 A |
| Робоча температура | -20 °C - +70 °C |
| Розмір | 76.8 × 35.1 × 31.5 мм |
| Дозвіл | 1440P (2560×1440) |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi; Mini-USB2.0 |
| Переглядові кути | 122° (Д), 103° (Г) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴



