● Скляний сенсорний екран 4,3 дюйма з роздільною здатністю 480 × 272;● 2-мегапіксельна подвійна ширококутна камера з ІЧ-підсвіткою і DWDR;● Декілька способів розблокування, включно з обличчям і парольом. Ви також можете їх комбінувати, щоб створити власні персональні методи розблокування;● Підтримує виявлення маски;● Підтримує QR-код відвідувача з платформою DSS Pro;● Розпізнає обличчя на відстані від 0,3 м до 1,5 м;● Підтримка 2000 користувачів, 2000 осіб, 2000 паролів, 50 адміністраторів і 300 000 записів.● Рівень точності розпізнавання обличчя 99,9% і час порівняння 1:N становить 0,2 с на людину;● Підтримує здійснення відеодзвінків і використання програми для отримання повідомлень про тривогу дистанційно відмикати двері та виконувати інші завдання;● Підтримує настроювання голосових підказок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Дисплей | 4.3" LCD; 480× 272 |
| Затримка читання обличчя | 0.2 с |
| Інтерфейс зв'язку | 1 × RJ-45 10/100 M |
| Інтерфейс вводу | кнопка виходу; дверний контакт; RS-485; Wiegand |
| Інтерфейс виходу | замок |
| Фотоапарат | 2МП CMOS HD |
| Метод роботи | Обличчя та пароль; підтримка QR-коду відвідувача з платформою DSS Pro |
| Пам’ ять карт і подій | 300 000 подій |
| Пам’ ять облич | 2000 |
| Живлення | 12В DC, 1.5 A |
| З' єднання з зовнішнім читачем | 1 × зчитувач карток RS-485; 1 × зчитувач карт Wiegand |
| Робоча температура | –10 °C - +40 °C |
| Розміри | 115 × 118 × 27.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 826 ₴



