● 4,3-дюймовий скляний сенсорний екран із роздільною здатністю 272 × 480;● 2-мегапіксельна подвійна ширококутна камера з ІЧ-підсвіткою і DWDR;● Кілька методів розблокування, включно з обличчям, ідентифікаційною картою та парольом;● Підтримує 6 000 користувачів, 6000 облич, 6000 паролів, 10 000 карток, 50 адміністраторів і 300 000 записів;● Розпізнає обличчя на відстані від 0,3 м до 1,5 м; розпізнавання обличчя точність 99,9%, а час порівняння 1:N становить 0,2 с на кожну людину;● Підтримує поліпшену безпеку та захист від несправності пристрою відкривається примусово, підтримується розширення модуля безпеки;● Функції виявлення маски для обличчя та виявлення захисного шолома;● Керування відвідуваністю й експорт записів відвідуваності;● Підтримує QR-код відвідувача та функцію дверного виклику;● Підтримує здійснення відеодзвінків і використання програми для отримання будильника повідомлень, дистанційного розблокування дверей і виконання інших завдань;● Під'єднання TCP/IP;● Клас IP65.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB | Підтримує |
| Антисаботаж | Підтримує |
| Дисплей | 4,3" 272×480 |
| Затримка читання обличчя | 0.2 с |
| Інтерфейс зв'язку | 1 × RJ-45 10/100 M |
| Інтерфейс вводу | кнопка виходу; дверний контакт; RS-485; Wiegand; тривога |
| Інтерфейс виходу | замок; тривога |
| Фотоапарат | 2МП CMOS HD |
| Метод роботи | Карта, пульт, пароль, QR-код, обличчя та комбінація розблокування |
| Пам’ ять карт і подій | 1000 карт/200 000 подій |
| Пам’ ять облич | 6 000 |
| Живлення | 12В DC, 1.5 A |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 180×90×27 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 051 ₴



