● 2-кан 8K, 10-кан 4K, 36-кан 1080P, 144-кан D1 у реальному часі;● Максимальний вхід HDMI підтримує 1 канал 4K 50 к/с;● Максимальний 4-канальний вихід HDMI підтримує вихід 4K 50 к/с;● Дисплей із роздільною здатністю до 8K;● Підтримує до 4 відеостін або моніторів;● Контроль з'єднання екранів для масштабування/зливання/переміщення/накладення;● Підтримує 1/4/6/8/9/16/25/36 і вільне розділення;● Функція усунення спотворень «Риб'яче око» підтримує розділене зображення кількох відео в режимі встановлення на стелі, на стіні, на землі;● Підтримує сигналізацію, RS232, RS485
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо вихід | 1 3.5mm jack |
| Звуки компресії | PCM/G.711/AAC |
| Вага | 3.2 кг |
| Відео- компресія | H.265+/H.265/H.264/MJPEG/MPEG2/MPEG4 |
| Декодування спільне | 3840×2160 60 кадров в секунду/3840x2160 30/1920×1080 60 кадров в секунду/168 0×1050/1440×900/1280×1024/1280×960/1280×800/1280×7 20/1024×768/800×600 |
| Декодування за каналом | 2 канали 32MP@25/7 каналів 12MP@25/10 каналів 8MP@25/14 каналів 6MP@25/36 каналів 1080P@30/144 канали D1@30 |
| Інтерфейс зв'язку | 1 RJ45 (10M/100M/1000M); 2 RS232; 1 RS485 |
| Інтерфейси відео входу | 1 × HDMI 2.0; 1 × HDMI 1.4 |
| Інтерфейси відео виходу | 4 × HDMI 2.0 |
| Живлення | DC12V, 5A |
| Споживання | 60 Вт |
| Розмір | 1U, 440×322.25×44 мм |
| Дозвіл | 32MP/12MP/8MP/6MP/5MP/3MP/1080P/720P/960H/D1/ HD1/2CIF/CIF/QCIF |
| Частота кадрів | 4096x2160@24/3840×2160@60fps/3840x2160@30/1920×1 080@60fps/ 1280×1024/1280×720/1024×768 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



