● Підтримує формати декодування Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264 і MJPEG;● Макс. можливість декодування: 32 × 1080p;● Макс. вхідна/записувальна/вихідна пропускна здатність 512/512/512 Мбіт/с;● Підтримує IP-камери з роздільною здатністю до 32 МП;● Підтримує AcuPick з 36 каналами;● AI by Recorder підтримує 4-канальне виявлення й розпізнавання облич, до 20 баз даних облич і 200 000 зображень облич; 4-канальні метадані; 12-канальний захист периметра; 16-канальний SMD Plus;● AI by Camera підтримує виявлення й розпізнавання облич, захист периметра, SMD Plus, метадані, ANPR, стереоаналіз, теплову карту та підрахунок людей;● Підтримує RAID 0/1/5/6/10, кластер N+M та iSCSI, а також має конструкцію корпусу як ящик, яка дає змогу робити гарячу заміну жорстких дисків;● Підтримує EPTZ, а також постановку та зняття з охорони одним клацанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 2 (10/100/1000/2500 Мбіт/с, RJ-45) |
| IP камери | 128 |
| Metadata особи | реєстратор: 4 канали; камера: 16 |
| RS232 | 1 |
| RS485 | 2 |
| Raid | 0/1/5/6/10 |
| SMD | реєстратор: 16 каналів; камера: 32 |
| USB | 2 × USB 2.0; 2 × USB 3.0 |
| eSATA | 1 |
| Звукові інтерфейси | 1вх/2вых (RCA) |
| Вага | 7.48 кг |
| Відео- компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Внутрішні HDD | 8 SATA до 20 Тб |
| Вхідний потік | 512 Мбіт/с без ШІ |
| Захист периметра (канали) | 12 каналів реєстратором (32 з камерою) |
| Інтерфейси відео виходу | 2-канальний відеовихід VGA, 2-канальний відеовихід HDMI |
| Сила споживання | 13 Вт |
| Мультіекранний режим | 1/4/8/9/16/25/36/64 |
| Живлення | 220В АС |
| Підтримка виробників | ONVIF; Panasonic; Sony; Axis; Arecont; Pelco; Canon; Hanwha |
| Підтримка уповноваження | 32 MP; 24 MP; 16 MP; 12 MP; 8 MP; 6 MP; 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p; 960p; 720p; D1; CIF; QCIF |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 440 × 459.6 x 95 мм |
| Роздільна здатність відео- зображення | VGA:1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; HDMI:3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Розпізнавання особи (канали) | реєстратор: 32 каналів FD (по камері) + FR (за записами), зображення потік: 32 зображень обличчя/с; 32 з камерою |
| Релеві виходи | 8 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/profile T/Profile G); CGI; SDK |
| Тривога | 16 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канальний 32 МП 25 кадрів/с; 1-канальний 24 МП 25 кадрів/с; 2-канальний 16 МП 25 кадрів/с; 4-канальний 12 МП 25 кадрів/с; 6-канальний 8 МП 25 кадрів/с; 8-канальний 5 МП 25 кадрів/с; 12-канальний 4 МП 25 кадрів/с; 24-канальний 1080p 25 кадрів/с; 48-канал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 555 ₴



