● Вихідна напруга 52 В постійного струму за 0,6 А;● Гігабітний порт LAN 1G;● PoE стандартний пасивний PoE, 52 В, 31,2 Вт;● Вхідний струм 0,7 А;● 2 парні контакти живлення 4, 5 (+) і контакти 7, 8 (-)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 100~240В |
| Порти (DownLink) | 1 x 1000Base-T |
| Порти (Uplink) | 1 x 1000Base-T |
| Потребується сила PoE | 52В DC 0.6 A; 31.2 Вт |
| Протоколи PoE | Passive PoE |
| Робоча температура | -10° - +45°C |
| Розміри | 95.2x52.2x33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴



