● Стандарт Wi-Fi 7 (802.11be);● MIMO 2.4 GHz: 4×4, 5 GHz: 4×4 ;● Антени 9 зовнішніх антен;● Інтерфейс 2x порт WAN 10/100/2500 Base-T (1 порт гібридний LAN/WAN), 4 порти LAN 10/100/1000 Base-T, 3 порти 10/100/2500 Base-T;● Рекомендовані користувачі 96;● Макс. Швидкість Wi-Fi 2,4 ГГц: 1377 Мбіт/с 5 ГГц: 5765 Мбіт/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | MT7992 |
| Ethernet порты (DownLink) | 2x порт WAN 10/100/2500 Base-T (1 порт гібридний LAN/WAN) |
| Ethernet порти (Uplink) | 4 порти LAN 10/100/1000 Base-T, 3 порти 10/100/2500 Base-T |
| ROM/RAM | 256/1024 Мб |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (IEEE 802.11be); 802.11a/n/ac/ax/be |
| Антена | 2.4G: 4 x 4 MIMO; 5G: 4 x 4 MIMO |
| Сила споживання | 36 Вт |
| Особливості | Рекомендовані користувачі 96 |
| Живлення | DC 12В/3.0A |
| Розміри | 214 x 209 x 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 549 ₴



