● Дисплей 2.4" дюймів;● Подвійна камера 2 МП;● Розблокування за розпізнаванням обличчя, віддалене, картою доступу, паролем і комбінаціями;● Карти доступу Mifare;● 1000 осіб/3 000 карт доступу/100 000 подій/1 000 користувачів/1 000 паролів;● Підтримує модулі розширення безпеки для контролю доступу, запобігання дверцятам відчиняння силового керування вебпосіданням і експорту локальних даних звітів про відвідуваність, підтримує дверний дзвінок, під'єднання TCP/IP;● Wiegand, RS485, USB 2.0;● Використання в приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB | USB 2.0 |
| Дисплей | 2.4" 320 х 240 |
| Затримка читання обличчя | 0.2 с |
| Інтерфейс зв'язку | 1 × RJ-45 10/100 M |
| Інтерфейс вводу | кнопка виходу; дверний контакт; RS-485; Wiegand; дзвінок |
| Інтерфейс виходу | замок |
| Фотоапарат | 2МП CMOS HD Dual |
| Метод роботи | мапа, пароль, обличчя, віддалено та комбінація |
| Монтаж | накладний на стіну |
| Пам’ ять карт і подій | 3000 карт/100 000 подій |
| Пам’ ять облич | 1000 |
| Живлення | 12В DC, 2 A |
| Робоча температура | –10 °C - +45 °C |
| Розміри | 184.9 × 76.2 × 20.5 мм |
| Ступінь захисту | для приміщення |
| Тип карти | Mifare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 343 ₴



