Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Fast Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) | 36 |
| Код виробника | MB130-4G |
| Країна виробництва | China |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Мoдель | MB130-4G |
| Пропускна здатність WiFi | 300+867 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм | 95 х 61,05 х 165,97 |
| Стандарти | IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товару | Wi-Fi роутер |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функційність | 3G/4G-модем |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Шифрування | WPA,WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴









