Вхідні двері модель Laguna комплектація Classic ABWEHR (251)
- В наявності
17 990 ₴
Гнутий двоступеневий профіль
Гнутий двоступеневий профіль забезпечує щільне прилягання дверного полотна до короба, завдяки чому досягається високий рівень тепло та шумоізоляції.
Товщина коробу складає 100 мм
Утеплене дверне полотно і короб
Дверне полотно виготовляється з металу 1,5 мм товщиною та укомплектовано двома МДФ накладками товщиною 16 та 10 мм, що надає необхідний рівень тепло- та звукоізоляції.
В конструкції дверей застосовують 3 горизонтальні ребра жорсткості, що забезпечує міцність двері. Утеплення полотна та коробу здійснюється мінватою.
Товщина полотна складає 90 мм, це рекомендована товщина, як для будинків, так і для квартирного застосування.
Квадратна фурнітура чорного кольору
Для даної моделі використовується квадратна фурнітура чорного кольору, а також комплект броненакладок в чорному матовому кольорі. Дана фурнітура виготовлена з високоякісних матеріалів і чудово підійде під обрані малюнки
Нижній циліндровий замок Kale 252
Нижній циліндровий замок Кале 252, від турецького виробника, який відмінно зарекомендував себе не тільки на території СНД, але і по всій Європі.
Замок оснащений комплектом з 5 ключів, яких вистачить для більшості сімей. Замок закривається на 3 обороту, ригеля входять в короб на 3 см, а їх діаметр становить 1,5 см. Це досить міцний замок для свого цінового класу
Верхній сувальдний замок Kale 257
Головною відмінністю верхнього замку є те, що на відміну від нижнього, він не має змінного циліндра. Сувальдний замок з "ключем метеликом" має більшу кількість комбінацій на "підбір" і надійно захищений від вибивання і фізичного злому
Обшитий торець полотна
Полотно дверей обшите МДФ накладками накладки в колір двері. Це додасть додатковий декор ваших дверей й інтер'єру
Петлі
3 петлі c кулькою всередині. Даний вид петель забезпечує надійний захист двері від провисання і легке відкривання дверей. Відповідно до сертифіката СЄ, дані петлі забезпечують до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.
Регулятор притвору на дверях
Регулятор притвору за допомогою якого можна налаштовувати щільність прилягання полотна до короба, що забезпечує легке закривання дверей. Він дозволяє зберігати високу герметичність дверей протягом усього терміну служби.
Скритий монтаж лиштви
На дверях сегменту CLASSIC лиштва кріпиться без видимих отворів ззовні, що надає більш естетичного зовнішнього виду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABWEHR |
| Користувальницькі характеристики | |
| * | В звязку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |
| Артикул | 251 |
| Вага | 860 мм — 81 кг, 960 мм — 86 кг |
| Вид | Вхідні в квартиру |
| Додатковий декор | Декоративне скло |
| Доставка/Оплата | Предоплата 50%. |
| Замки | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Колір | Дуб Табак + Біла |
| Кількість антизрізів | 2 шт. |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Лиштва | МДФ лиштва шириною 90 мм, товщиною 20 мм. В рівень с МДФ накладкою. Прихований монтаж |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Нічник | Встановлено |
| Поріг | Сталевий поріг |
| Регулятор притвору | Двері укомплектовані регулятором притвору, який дозволяє регулювати щільність прилягання дверного полотна до коробу |
| Розмір дверей | 860/960 x 2050 мм |
| Сегмент | Classic |
| Серцевина | Kale, 5 ключів, без монтажного |
| Теплоізоляція | Висока |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Тип дизайну | CLASSICA |
| Тип коробочки | Гнутий двоступеневий профіль |
| Тип пропозиції | Складська програма |
| Тип фасону | МДФ-МДФ |
| Товщина коробу | 100 мм |
| Товщина металу на полотні | 1,5 мм |
| Товщина накладок | 16 мм зовні та 10 мм всередині |
| Товщина полотна | 90 мм |
| Торець дверного полотна | Декоративний молдинг обклеєний ПВХ плівкою в колір полотна |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Фурнітура | Квадратна чорна фурнітура Vortex або аналог |
| Ціновий сегмент | Середній сегмент |
| Шумоізоляція | Висока, 44 дБ |
- Ціна: 17 990 ₴





















