Технічні двері з італійськими самодовідними петлями TD-2 ABWEHR (Ei-30)
- В наявності
16 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Утеплене дверне полотно з гнутого профілю
Дверне полотно виготовляється з 2 листів металу товщиною 1,2 мм.
В конструкції дверей застосовуються 3 горизонтальних ребрах жорсткості, що забезпечує міцність двері. Утеплення полотна здійснюється мін ватою.
Товщина полотна складає 51 мм
Гнутий двоступеневий профіль
Гнутий двоступеневий профіль забезпечує щільне прилягання дверного полотна до короба, завдяки чуму досягається високий рівень тепло і шумоізоляції.
Товщина короба становить 85 мм
Протипожежна фурнітура
На технічних дверях тм ABWEHR використовується сертифікована протипожежна фурнітура та якісна ручка на планці чорного кольору
Apecs HP-72/1303
Завіси з доводчиком
Петлі з автоматичним доводчиком, для кращого запирання дверей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABWEHR |
| Користувальницькі характеристики | |
| * | В звязку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |
| Артикул | Ei-30 |
| Вага | 860 мм — 57 кг, 960 мм — 63 кг |
| Вид | Технічні |
| Доставка/Оплата | Предоплата 50%. |
| Замки | Протипожежний Apecs 2000-ZN |
| Кількість петель | 2 шт. |
| Лиштва | Металева лиштва |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата 45 кг/м³ |
| Петли | Італійські самодовідні завіси |
| Поріг | Сталевий поріг |
| Розмір дверей | 860/960 x 2050 мм |
| Сегмент | TD-2 |
| Серцевина | Avers, 5 ключів, без монтажного |
| Теплоізоляція | Середня |
| Терморозрив | Немає |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Тип коробочки | Гнутий двоступеневий профіль |
| Тип пропозиції | Складська програма |
| Тип фасону | Метал-Метал |
| Товщина коробу | 85 мм |
| Товщина металу на коробі | 1.2 мм |
| Товщина металу на полотні | 1.2 мм + 1 мм |
| Товщина полотна | 51 мм |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Фурнітура | Ручка протипожежна Apecs HP-72/1303 |
| Ціновий сегмент | Стандарт |
| Шумоізоляція | Середня, 42 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 100 ₴
















