Kingston DataTraveler® 80 M – це високопродуктивний флеш-накопичувач для ноутбуків, ПК, смартфонів і планшетів з портами USB Type-C®, що не вимагає використання адаптера. Маючи високі швидкості до 200 МБ/с, DataTraveler® 80 M забезпечує швидке та зручне зберігання та передачу файлів. Компактна конструкція зі зсувним ковпачком і петлею для брелока відмінно підходить для носіння необхідних даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 740617330601 |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Код виробника | DT80M/128GB |
| Країна виробництва | China |
| Матеріал корпусу | Метал/Пластик |
| Мoдель | DT80M/128GB |
| Обсяг пам'яті | 128 GB |
| Тип корпусу | Слайдер |
| Тип товару | USB флеш накопичувач |
| УКТЗЕД | 8523511000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴





