Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard Enterprise |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 12В |
| Вага, грам | 483 |
| Код виробника | R3J24A |
| Країна виробництва | China |
| Кількість антен | 3 |
| Мoдель | R3J24A |
| Порти USB | Немає |
| Пропускна здатність WiFi | 300+1300 Мбіт/с |
| Режими роботи | Точка доступу |
| Розміри пристрою, мм | 34 x 157 x 157 |
| Стандарти | Gigabit Ethernet |
| Температура, °C | 0 ~ +50 |
| Тип товару | Точка доступу Wi-Fi |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функційність | Живлення по Ethernet (PoE),Підтримка MU-MIMO |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Шифрування | WPA3,WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 805 ₴




