Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard Enterprise |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | 2.5G Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz+6GHz |
| Блок живлення | 12В |
| Вага, грам | 800 |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Код виробника | R7J49A |
| Країна виробництва | China |
| Мoдель | R7J49A |
| Порти USB | USB 2.0 x 1 |
| Пропускна здатність WiFi | 287+1200+2400 Мбіт/с |
| Режими роботи | Точка доступу |
| Розміри пристрою, мм | 51 x 201 x 183 |
| Стандарти | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac |
| Тип товару | Точка доступу Wi-Fi |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функційність | Живлення по Ethernet (PoE),Підтримка MU-MIMO |
| Частотні діапазони | Tri-Band (2.4GHz+5GHz+6GHz) |
| Шифрування | WPA,WPA3,WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 103 ₴



