Світлодіодні лінійні світильники Ardero AL5020ARD
Світильники призначені для освітлення адміністративних приміщень, торгівельних площ, коридорів, сходових прольотів, складських та виробничих приміщень на чистих виробництвах.
Особливості та переваги світлодіодного лінійного світильника Ardero AL5020ARD 52Вт 6500К матового:
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруг | 175-265 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір свічення | Холодний |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Поликарбонат |
| Потужність, Вт | 52 |
| Розмір | 1200*60*23 мм |
| Світловий потік, лм | 4680 |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Термін служби | 25000 годин |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | Лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



