Світлодіодна лампа Ledcoin LB-654 40Вт Е27-E40 6500K
- В наявності
- Код: 80476
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи Ledcoin LB-654
Розширення серії високопотужних світлодіодних ламп
Світлодіодні лампи поєднують у собі високу якість, ефективність та довговічність. Кожна лампа цієї серії оснащена потужними світлодіодами, що забезпечують яскраве та рівномірне освітлення приміщення.
Лампи ідеально підходять для використання в домашніх, комерційних та промислових приміщеннях. Вони енергоефективні, що дозволяє зменшити споживання електроенергії і знизити витрати на оплату рахунків за електроенергію. Завдяки своїм перевагам, лампи є надійним та ефективним рішенням для будь-яких освітлювальних потреб.
Переваги світлодіодної лампи Ledcoin LB-654 40Вт 6400K
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон напруг | 175-265 В |
| Колір колби | Матований білий |
| Колірна температура | 6400K |
| Потужність, Вт | 40 |
| Розмір | Ø118*167 мм |
| Світловий потік, лм | 2800 |
| Формфактор | Hi-Power |
| Цоколь | E27-E40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



