High Endurance microSD Card — висока продуктивність і довговічність, надійний запис.
Картка пам'яті microSD High Endurance компанії Kingston розроблена для використання в пристроях з інтенсивним записуванням даних, як-от домашні системи безпеки, камери відеоспостереження, відеореєстратори та портативні відеокамери. Завдяки безперервному записуванню та відтворенню до 20 000 годин у форматі Full HD 1080p гарантується збереження найважливіших записів, коли в цьому виникає гостра потреба. Карта пам'яті microSD розроблена та випробувана для використання в суворих умовах і демонструє достатню стійкість до екстремальних температур, ударів, впливу води та рентгенівських променів.
Тисячі годин надійного записування
Висока продуктивність, безперервний запис
Стійкість до суворих умов
Економія на щомісячній платі за зберігання в хмарі завдяки локальному записуванню
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | D740617290035 |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Клас | Class 10 |
| Код виробника | SDCE/32GB |
| Країна виробництва | Taiwan (Taipei) |
| Мoдель | SDCE/32GB |
| Обсяг пам'яті | 32 GB |
| Стандарт | MicroSD |
| УКТЗЕД | 8523511000 |
- Ціна: 859 ₴



