Комплект автоматики для воріт вагою 1800 кг з автоматикою, з 2 пультами управління. Живлення 220V / 50Hz (110V / 60Hz). Дистанція спрацьовування від пульта до 30м. Частота 433.92mHz. Максимальна вага воріт 1800кг.
Комплект автоматики для воріт вагою 1800кг, з механічним відключенням і 2 пультами керування.
Бренд Weilai.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Живлення: 220V/50Hz(110V/60Hz);
Швидкість мотора: 58.5rpm(70.2rpm);
Вихідна потужність мотора: 350W;
Дистанція спрацьовування від пульта: до 30м;
Частота: 433.92mHz;
Максимальна вага воріт: 1800кг;
Робоча температура: -20°C~+50°C.
Комплект автоматики для воріт вагою 1800кг, з механічним відключенням і 2 пультами керування.
Бренд Weilai.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Живлення: 220V/50Hz(110V/60Hz);
Швидкість мотора: 58.5rpm(70.2rpm);
Вихідна потужність мотора: 350W;
Дистанція спрацьовування від пульта: до 30м;
Частота: 433.92mHz;
Максимальна вага воріт: 1800кг;
Робоча температура: -20°C~+50°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weilai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Живлення | AC 220V |
| Максимальна вага стулки, кг | 1800 |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 220 В (AC 110 В) |
| Потужність, Вт | 350 |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +50 |
| Тип воріт | Відкотні |
| Тип пристрою | комплект автоматики для воріт |
| Швидкість мотору | 58.5 rpm (70.2 rpm) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 280 ₴





