Повний комплект для установки: привід воріт з автоматикою для воріт вагою до 1800 кг, пульт управління 2 шт, сигнальна лампа, ик бар'єр, зубчаста рейка 1м 4шт, обмежувач на рейку для концевика 2 шт.
Комплект автоматики для воріт вагою 1800кг, з механічним вимкненням і 2 пультами керування.
Бренд Weilai.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Живлення: 220V/50Hz(110V/60Hz);
Швидкість мотора: 58.5rpm(70.2rpm);
Вихідна потужність мотора: 350W;
Дистанція спрацьовування від пульта: до 30м;
Частота: 433.92mHz;
Максимальна вага воріт: 1800кг;
Швидкість відчинення воріт: 13м/с;
Робоча температура: -20°C~+50°C.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
У розширений комплект входить привід для воріт вагою до 1800кг з автоматикою, 2 пульта керування приводом, сигнальна лампа, ІЧ бар'єр, 4 зубчасті рейки по 1м і 2 обмежувача на рейку концевика.
Комплект автоматики для воріт вагою 1800кг, з механічним вимкненням і 2 пультами керування.
Бренд Weilai.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Живлення: 220V/50Hz(110V/60Hz);
Швидкість мотора: 58.5rpm(70.2rpm);
Вихідна потужність мотора: 350W;
Дистанція спрацьовування від пульта: до 30м;
Частота: 433.92mHz;
Максимальна вага воріт: 1800кг;
Швидкість відчинення воріт: 13м/с;
Робоча температура: -20°C~+50°C.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
У розширений комплект входить привід для воріт вагою до 1800кг з автоматикою, 2 пульта керування приводом, сигнальна лампа, ІЧ бар'єр, 4 зубчасті рейки по 1м і 2 обмежувача на рейку концевика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weilai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.2 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Живлення | AC 220V |
| Максимальна вага стулки, кг | 1800 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 220 В (AC 110 В) |
| Обертальний момент, Нм | 35 |
| Потужність, Вт | 350 |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +50 |
| Розміри, мм | 310 x 250 x 210 |
| Теормозахист мотору, °C | 130 |
| Тип воріт | Відкотні |
| Тип пристрою | комплект автоматики для воріт |
| Швидкість відчинення | 11 м/хв (13 м/хв) |
| Швидкість мотору | 58.5 rpm (70.2 rpm) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 296 ₴





