Комплект автоматики для воріт вагою до 600 кг з автоматикою, з механічним відключенням, з 2 пультами керування. Живлення 220V / 50Hz (110V / 60Hz). Дистанція спрацьовування від пульта до 30м. Частота 433.92mHz.Максимальна вага воріт 600кг. Швидкість відкриття воріт 13м / хв (15м / хв).
Комплект автоматики для воріт вагою 600кг, з механічним вимкненням і 2 пультами керування.
Бренд Weilai.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Живлення: 220V/50Hz(110V/60Hz);
Швидкість мотора: 55rpm(66rpm);
Вихідна потужність мотора: 200W;
Дистанція спрацьовування від пульта: до 30м;
Частота: 433.92mHz;
Максимальна вага воріт: 600кг;
Шум: ~56dB;
Робоча температура: -20°C~+50°C;
Швидкість відчинення воріт: 13м/хв(15м/хв).
Комплект автоматики для воріт вагою 600кг, з механічним вимкненням і 2 пультами керування.
Бренд Weilai.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Живлення: 220V/50Hz(110V/60Hz);
Швидкість мотора: 55rpm(66rpm);
Вихідна потужність мотора: 200W;
Дистанція спрацьовування від пульта: до 30м;
Частота: 433.92mHz;
Максимальна вага воріт: 600кг;
Шум: ~56dB;
Робоча температура: -20°C~+50°C;
Швидкість відчинення воріт: 13м/хв(15м/хв).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weilai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Живлення | AC 220V |
| Максимальна вага стулки, кг | 600 |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 220 В (AC 110 В) |
| Потужність, Вт | 200 |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +50 |
| Тип воріт | Відкотні |
| Тип пристрою | комплект автоматики для воріт |
| Швидкість відчинення | 13 м/хв (15 м/хв) |
| Швидкість мотору | 55 rpm (66 rpm) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 780 ₴



