Зчитувач третього покоління. Дальність зчитування: 2 ~ 8 м (тест) 4 м. Посилення антени: 9 дБ. Інтерфейс: Wiegand; RS485; USB для конфігурації. Частота: E: 865-868 МГц. Розміри: 309 x 309 x 68 мм
UHF5E Pro - зчитувач третього покоління ZKTeco із збільшеною відстанню зчитування і більш високою швидкістю роботи. Він може використовуватися в системах керування транспортними засобами і контролю доступу персоналу.
Бренд: ZKTeco
Характеристики
Дальність зчитування: 2 ~ 8 м (тест) 4 м
Посилення антени: 9 дБ
Розміри: 309 x 309 x 68 мм
Вага: 1.8 кг
Споживана потужність: 1.2-4.2 Вт
Частота: E: 865-868 МГц
Інтерфейс: Wiegand; RS485; USB для конфігурації
Протоколи: EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C
Режим: читати завжди (за замовчуванням) і читати по триггеру
Потужність сигналу: 19 — 30 дБм
Клас захисту: IP67
Живлення: DC 9-15 В
Робоча температура: -20°C — 60°C
Вологість: меньше 95%
RS485: baud rate 9600, 19200, 38400, 57600, 115200 (за замовчуванням)
UHF5E Pro - зчитувач третього покоління ZKTeco із збільшеною відстанню зчитування і більш високою швидкістю роботи. Він може використовуватися в системах керування транспортними засобами і контролю доступу персоналу.
Бренд: ZKTeco
Характеристики
Дальність зчитування: 2 ~ 8 м (тест) 4 м
Посилення антени: 9 дБ
Розміри: 309 x 309 x 68 мм
Вага: 1.8 кг
Споживана потужність: 1.2-4.2 Вт
Частота: E: 865-868 МГц
Інтерфейс: Wiegand; RS485; USB для конфігурації
Протоколи: EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C
Режим: читати завжди (за замовчуванням) і читати по триггеру
Потужність сигналу: 19 — 30 дБм
Клас захисту: IP67
Живлення: DC 9-15 В
Робоча температура: -20°C — 60°C
Вологість: меньше 95%
RS485: baud rate 9600, 19200, 38400, 57600, 115200 (за замовчуванням)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand, USB, RS485 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність зчитування, см | 400 |
| Живлення | DC 9-15V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 9-15 В |
| Потужність споживання, Вт | 1.2-4.2 Вт |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +60 |
| Розміри, мм | 309 x 309 x 68 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип карт/брелоків | UHF 865-868 МГц |
| Тип пристрою | зчитувач |
| Тип підключення | дротове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 133 ₴



