Опис товару IP-відеореєстратор 8-канальний 8Mp TVT TD-3308B1-A1 (80-80) з розпізнаванням облич
Відеореєстратор TD-3308B1-A1 (80-80) від TVT Digital – це 8-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8 Мр. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики такі як розпізнавання облич, перетин лінії, вхід до регіону, зниклі/залишені предмети тощо.
Ключові властивості
- 8-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 8 IP-відеокамер.
- Наявність вбудованих функцій інтелектуальної відеоаналітики, таких як перетин лінії, вхід до регіону, зниклі/залишені предмети тощо.
- Пристрій підтримує функцію розпізнавання облич, а його використання в комплексі з відеокамерами TVT Digital серії Е2А дозволяє виконувати розумний пошук інформації в архіві за заданими параметрами. База даних облич: 32 бібліотеки / 5000 фото облич, розпізнавання облич: 180 фотографій/хв, пошук за зображенням обличчя, виявлення облич по 8 каналам. Підтримує чорний та білий списки. Можливість відображення статистики за день, тиждень, місяць квартал, а також обраний користувачем період.
- Реєстратор працює на кодеку Н.265+, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
- Підтримка запису відео у роздільній зданості 8MP / 5 Mp / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps. Вхідний/вихідний потоки 80/80 Mbps.
- Можливість підключення монітора, є відеовиходи HDMI з роздільною здатністю 4K та VGA з роздільною здатністю Full HD.
- Запис відео зі звуком та можливість прослуховування: 1 аудіовхід та 1 аудіовихід.
- 8 тривожних входів та 4 виходи для піключення охоронних датчиків.
- 1 порт USB2.0 та 1 порт USB3.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки.
- Мережа: RJ45 1000 Mbps. Завдяки підтримці ONVIF реєстратор сумісний з мережевими відеокамерами сторонніх виробників.
- Підтримка одного HDD (SATA) до 8 Тб (купується окремо) для зберігання архіву відео.
- Перегляд архіву локально/віддалено 8/8 каналів.
- Багаторежимний запис: ручний / за часом / за рухом / за тривогою / за смарт-подією.
- Швидке та гнучке резервне копіювання через USB, мережу тощо.
- Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.
- Інтуїтивно зрозумілий та зручний графічний інтерфейс користувача (GUI).
- Віддалене керування через Web або CMS: попередній перегляд, відтворення, резервне копіювання, PTZ і конфігурація.
- Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Тривожні входи/виходи | 8/4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-вихід | 1x USB 2.0 , 1x USB 3.0 |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 12 В / 2 А |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливі роздільні здатності запису | 8 Мп І 6 Мп І 5 Мп І 4 Мп І 3 Мп І 2 Мп |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 8 Мп |
| Розміри | 300 / 248 / 52 мм |
| Серія | A1 |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Швидкість запису | 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 241 ₴





