Відеореєстратор TD-3332B8-A1 (256-256) від TVT Digital – це 32-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8 Мр. Наявність вбудованої функцій інтелектуальної відеоаналітики надає реєстратору широкий спектр можливостей та сценаріїв застосувань. Пристрій підтримує функцію розпізнавання облич, а його використання в комплексі з відеокамерами TVT Digital серії Е2А дозволяє виконувати розумний пошук інформації в архіві за заданими параметрами. Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки. З інших характеристик даного відеореєстратора можна відмітити наступні: два відеовиходи HDMI (4К) та один VGA, 1 аудіовхід та 1 аудіовихід, 8 тривожних входів та 4 тривожні виходи, вхидні/вихідні потоки 256/256 Mbps, мережа RJ45 10/100/1000 Mbps, перегляд архіву локально/віддалено 16/16 каналів, база даних облич, підтримка роботи з iOS та Android, два порти USB2.0 та один USB3.0, підтримка восьми HDD (SATA) до 8Тб, два інтерфейси e-SATA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Тривожні входи/виходи | 8/4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| USB-вихід | 1 |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Аудіовходи | 1 |
| Відеовихід | HDMI x 2, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | АC 220 В |
| Кількість жорстких дисків | 8 |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Кількість користувачів онлайн | 8, Dual Stream |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливі роздільні здатності запису | 2 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 8 Мп |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 8 Мп |
| Розміри | 300 / 249 / 45 мм |
| Серія | A1 |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Швидкість запису | 2 Мп (25 к/с), 5 Мп (25 к/с), 8 Мп (20 к/с) |
- Ціна: 22 594 ₴






