Опис товару Кронштейн TVT TD-YZJ0405
Настінний кронштейн TD-YZJ0405 для купольних камер, розміри 148 / 121 мм, вага 350 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.350 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | 148 / 121 мм |
| Тип пристрою | кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴




