Опис товару Зчитувач EM-Marine Trinix CRF-K
Зчитувач RFID-ключів EM-Marine Trinix CRF-K для системи контролю доступу. Він призначений для накладного монтажу, виконаний у пластиковому корпусі.
Ключові властивості
- Зчитує картки доступу/брелоки стандарту EM-Marine;
- двоколірна індикація;
- корпус з міцного пластику;
- невеликі розміри 60 / 25 / 9 мм;
- у комплект постачання входить схема самого зчитувача та монтажні елементи, необхідні для встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 60 / 25 / 9 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип пристрою | Зчитувач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴






