Опис товару Зчитувач Touch Memory Trinix TM пластик сірий
Зчитувач ключів Touch Memory для системи контролю доступу. Він призначений для накладного монтажу, виконаний в корпусі чорного кольору. У комплект поставки входить зчитувач і елементи, необхідні для встановлення.
Ключові властивості
- Зчитування ключів стандарту Touch Memory;
- інтерфейс Dallas I-Button;
- двоколірна індикація;
- корпус з міцного пластику;
- невеликі розміри 60 / 25 / 9 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Dallas I-button |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 60 / 25 / 9 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Touch Memory |
| Тип пристрою | Зчитувач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴






