Опис товару Картка Mifare Trinix MF-4K
Безконтактна картка Trinix MF-4K використовується в системах контролю і керування доступом. Пристрій спрацьовує при піднесенні до зчитувачів формату ISO 14443A (Mifare), на відстані не більше 10 см. У карт формату Mifare Classic 1K є 1024 біти для зберігання конфігураційної або користувальницької інформації. Блок захисту даних визначає права доступу і секретні ключі за відповідними секторами.
Застосування
Пристрій спрацьовує під час піднесення до зчитувачів формату Mifare. При наближенні карти на відстань до 10 см зчитувач реагує на правильний/неправильний електронний ключ карти, надаючи або забороняючи доступ користувачу.
Ключові властивості
- Використовується разом зі зчитувачами RFID для організації контролю доступу.
- На карту може бути нанесено будь-який кольоровий логотип.
- Тип мікросхеми: Mifare.
- Робоча частота: 13.56 МГц.
- Швидкість передачі даних: 106 кбіт/сек.
- Відстань зчитування: до 10 см.
- Необмежена кількість зчитувань.
- Максимальна кількість перезаписів: до 100000.
- Обсяг пам'яті: 4 кбайт пам'яті EEPROM.
- Час ідентифікації карти - 3 мс, читання блоку - 2 мс, записи блоку - 9 мс.
- Витримує механічні навантаження: більше 250 циклів на перегин і 500 циклів на розрив за стандартом ISO 10373.
- Виконана в легкому та міцному пластиковому PVC корпусі.
- Діапазон робочих температур: -30 ° С ~ +50 ° С.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 85 / 54 / 0.8 мм |
| Тип пристрою | Мапа RFID |
| Формат ключа | Mifare 1K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴





