Опис товару Ключ Trinix Proximity-key EM+MF epoxy круглий d=35 мм
Круглий ключ-брелок Proximity-key EM-Marine/MIFARE Ø35мм з абстрактним зображенням використовується в системах контролю та керування доступом. Пристрій спрацьовує під час піднесення до зчитувачів формату EM-Marine та MIFARE на відстані не більше 10 см. Має вшитий унікальний номер довжиною 40 біт, який не можна перезаписати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Епоксидна смола |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Робоча частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Розміри | Ø35 мм |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Тип пристрою | Ключ доступу |
| Формат ключа | EM-Marine, Mifare 1K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴




