Опис товару Кнопка виходу безконтактна врізна ART-850F TRINIX
Trinix ART-850F – це кнопка безконтактного типу, що забезпечує відчинення дверей на різних об'єктах у точці проходу максимальної кількості людей. Відсутність механічних натискань на кнопку передбачає безвідмовну та тривалу працездатність. До контактів приєднуються відеодомофон, контролер, клямка або електрозамок.
Монтаж Trinix ART-850F відбувається врізним способом на двері. Невеликий корпус прямокутної форми виконаний з алюмінію у світло-сірому кольорі. Кнопка допускається до експлуатації всередині приміщення або зовні за умови запобігання попаданню вологи на відкриті контакти, стійка до механічної дії. Навколо кнопки є світлодіодне підсвічування, яке буде корисним при користуванні пристроєм у темному приміщенні.
Ключові властивості
- Кнопка виходу підвищеної зносостійкості
- Врізна
- Безконтактна
- LED підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – алюміній
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Розміри 86 / 50 / 30 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.275 кг |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Монтаж | різний |
| Розміри | 86 / 50 / 30 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴







