Опис товару Кнопка виходу безконтактна врізна ART-845G TRINIX
Trinix ART-845G – це внутрішня кнопка виходу безконтактного типу. Тип контакту - Н/Р (нормально розімкнений), Н/З (нормально замкнений). Робоча напруга – 9-12, струм споживання – 60 мА. Спосіб відчинення безконтактний.
Кнопка Trinix ART-840G призначена для відкриття замка без натискання самої кнопки. Монтується на стіну перед виходом із приміщення з великою прохідністю. Завдяки скляному корпусу, її ресурс набагато більший, ніж у пластикової.
Кнопка виходу Trinix ART-840G має габаритні розміри: 86 /86 / 18 мм. Корпус кнопки виготовлений із міцного скла та призначений для врізного монтажу. Наявність світлодіодного підсвічування полегшує використання кнопки при поганому освітленні.
Ключові властивості
- Кнопка виходу підвищеної зносостійкості
- Врізна
- Безконтактна
- Робоча напруга – 9-12 В
- Струм споживання – 60 мА
- LED підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – скло
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Розміри 86 / 86 / 18 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Загальні | |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24 кг |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | 12 В 60 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Монтаж | різний |
| Розміри | 86 / 86 / 18 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴






