Опис товару Кнопка виходу безконтактна врізна ART-810F TRINIX
АRT-810F – безконтактна кнопка виходу. Має врізний тип монтажу. Корпус виконаний із нержавіючої сталі. Тип контакту - Н/Р (нормально розімкнений), Н/З (нормально замкнений). Використовується на об'єктах із високою пропускною інтенсивністю, де пластикова кнопка може не впоратися із частим використанням. Є світлодіодне підсвічування, що може бути корисним при слабкій освітленості.
Ключові властивості
- Кнопка виходу металева, зносостійка
- Безконтактна
- Врізна
- Світлодіодне підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – нержавіюча сталь.
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Розміри 115 / 70 / 29 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Срібний |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Монтаж | різний |
| Розміри | 115 / 70 / 29 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴






