Опис товару Кнопка виходу врізна ART-804LED TRINIX
ART-804LED – кнопка виходу, врізна. Тип контакту - Н/Р (нормально розімкнений), Н/З (нормально замкнений). Призначена для встановлення в місцях із високою інтенсивністю використання, де пластикова кнопка не впорається з частим використанням.
Ключові властивості
- Кнопка виходу металева, зносостійка
- Контактна
- Врізна
- LED підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – нержавіюча сталь.
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Розміри 86 / 86 / 20 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Срібний |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Монтаж | різний |
| Розміри | 86 / 86 / 20 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴





