Прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний Спектру-6М призначений для цілодобового прийому сповіщень від сповіщувачів по шлейфах сигналізації та включення зовнішніх оповіщувачів.
ППК Спектру-6М використовується для автономної централізованої охорони об'єктів з використанням GSM сигналу. Прилад забезпечує підключення до 6 шлейфів безпосередньо до приладу.
Опис
- Будь-який шлейф може бути як охоронним так і пожежникам, вибір більше десяти алгоритмів обробки шлейфу.
- Розширений діапазон робочих температур від мінус 10 до плюс 55 °З, що дозволяє експлуатувати прилад в екстрених умовах - неопалюваних приміщеннях або металевих торгових контейнерах.
- Вбудований GSM/GPRS комунікатором відповідає EN 54-21. Можливість автономного оповіщення до 8 користувачів на мобільний телефон.
- Інтерфейсне підключення до 64 бездротових радіопристроїв, таких як Ajax, Elmes, Visonic та інших.
- Программирование прибора осуществляется через USB-интерфейс или встроенную клавиатуру.
Технические характеристики
- 6 шлейфов сигнализации с 2-х или 4-х проводным подключением. Номинальное напряжение шлейфа 12В, ток К3 до 40мА;
- 2 выхода, ток К3 до 300мА на каждый выход;
- 3 свободно программируемых выхода открытого коллектора, ток К3 до 100мА на каждый выход;
- 8 групп охраны, до 64 пользователей;
- интерфейс подключения охранной клавиатуры до 300м.;
- интерфейс Touch Memory для подключения выносных считывателей;
- независимый журнал на 1024 события (доступно чтение через USB интерфейс).
- Гарабитные розміри: 260х240х50мм. (акумулятор 2,2 А/год).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 520,80 ₴



